Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Czas płynie nieubłaganie :)
Czas płynie nieubłaganie :)

Namioty i hamaki wiszące Tentsile dla aktywnych

Czas wakacji to możliwość spędzenia go z rodziną, znajomymi, przyjaciółmi

Czas płynie nieubłaganie, za chwilę minie pierwszy tydzień lipca, który jest w głównej mierze....zimny i deszczowy. Co prawda kilka dni było słonecznych i ciepłych ale dotyczy jedynie ostatniego tygodnia czerwca. Zapewne spędzacie swój czas w swoim tempie, środowisku, wśród grona wybranych osób lub prowadzicie samotny survival gdzieś na świecie. 

Czy dla namiotów i hamaków wiszących deszcz to problem? Czy grozi mi zalanie?

Zdecydowanie nie! :) Główną zaletą naszych namiotów i hamaków jest możliwość ich powieszenia...wysoko. Hamaki z zasady się gdzieś wiesza ale te od nas wiesza się zdecydowanie wyżej od innych :)

Namiot podwieszany nad ziemią od Tentsile

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby postawić je na ziemi ale cała zabawa polega na zawieszeniu ich między drzewami lub innymi elementami. Wtedy nawet rzęsisty deszcz nikomu nie zrobi krzywdy. Oczywiście namiot posiada wodoodporny tropik, więc przebywanie w namiocie jest bezpieczne. 

Ok...ale jak się do namiotu czy hamaka dostać gdy wiszą wysoko nad ziemią?

Pomocna jest pleciona drabinka, którą przymocowujemy do wejścia do namiotu i dzięki temu możemy się do namiotu czy hamaka dostać. Obecnie mamy ją w promocji wakacyjnej za 279 zł.

Jakie mam gwarancję, że...nie wypadnę z namiotu?

Dobrze stabilizowany namiot i poprawnie naciągnięty (pomogą w tym napinacze, które otrzymuje się w komplecie), jest bardzo sztywny, tzn. przebywając w nim nie powinno się "bujać" na boki. Poza tym siatka, tropik to blokada przed wypadnięciem. Są to bardzo mocne i trwałe materiały a Tentsile dba o ich wysoką jakość. Pamiętajmy, że wszystkie komponenty wykorzystane w produkcji namiotów i hamaków, są przetestowane. Tentsile daje gwarancję ich bezpieczeństwa. Tak więc, odpowiadając na pierwotne pytanie - nie ma opcji aby cokolwiek się zerwało i groziło nam niebezpieczeństwo wypadnięcia. Pamiętajmy, że namioty i hamaki są wykorzystywane przez pasjonatów survival'u, wspinaczek, podróżników, kamperowców. Produkty Tentsile muszą być wytrzymałe i trwałe!

Wakacje nad brzegiem morza w namiocie Tentsile

Mam nieznośne rodzeństwo, grrr, jak im zorganizować czas? Pomóżcie! :))

Nie rozwiążemy takiego problemu zdecydowanymi krokami ale...możemy pomóc :)  Hamaki czy też namioty Tentsile mogą być swobodnie instalowane np. w ogrodzie. Mimo, że mówimy o namiotach Tentsile jako "wiszące" ale śmiało możemy je postawić na ziemi. Cały efekt będzie z chwilą zawieszenia ich w powietrzu. Są to zdecydowanie hamaki i namioty rodzinne. Mogą być również traktowane jako namioty, hamaki ogrodowe czy też właśnie rodzinne. Jeżeli mamy możliwość zamontowania w ogrodzie palików, to nie ma konieczności wieszania ich między drzewami (których może w ogrodzie po prostu nie być). Wymagane są 3 elementy, ale nie muszą to być 3 drzewa lub 3 skałki czy 3 paliki. Można te elementy wykorzystać zamiennie.

Namioty i hamaki Tentsile są w większości całoroczne, czyli możemy spędzać w nich cały rok. Namioty są bardzo pojemne, śmiało może w nich mieszkać cała rodzina a posiadając 3 szt. modelu Connect to można je połączyć w jeden olbrzymi namiot! Frajda dla dzieci GWARANTOWANA!

Tentsile - idealny namiot rodzinny i dla dzieci

Namiot Tentsile może śmiało spełniać rolę domku dla dzieci!

Namioty i hamaki Tentsile mogą spełniać mnóstwo ról, limitem jest Twoja wyobraźnia... ;)

Wakacje marzeń z Tentsile

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl