Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Letni wakacje już za...rok:) Witaj szkoło!
Letni wakacje już za...rok:) Witaj szkoło!

Czy już tęsknicie za letnimi wakacjami...?

Bo my - TAK! Czyli jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości:)

Szkoła może być fajna:) Ważnym jest nasze nastawienie do niej

Początek września to dla wielu przestawienie trybu odpoczynek na szkoła

Za nami (Wami) rozpoczęcie roku szkolnego. Oczywiście mówię tu o tych, którzy posiadają dzieci w wieku szkolnym, których to pociechy poszły 2 września na uroczystości szkolne:) Szczęśliwie, że ostatni weekend był upalny oraz słoneczny. Dzieci mogły spędzić beztrosko ostatnie chwile letnich wakacji na zewnątrz a nie przed komputerem:)

Wielu z Was, była jeszcze na wyjazdach lub w trasie powrotnej do domu. Mamy nadzieję, że wszyscy wrócili cali i zdrowi. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak udały się Wam tegoroczne wakacje, urlopy? Czy były udane? Tegoroczne lato jest dość kapryśne, pogoda zmienia się z dnia na dzień ale ktokolwiek używa naszych namiotów, ten wie, że niektóre modele można używać nawet przez cały rok, co zupełnie zmienia możliwości biwakowania. Jest to ważne dla osób, które właśnie we wrześniu rozpoczynają swoje wakacje, urlopy. Jest to bardzo dobry wybór gdy chcemy zaoszczędzić dość sporo pieniędzy oraz "odpoczywać" w mniejszym tłoku. Aczkolwiek nie będziemy opisywać jak zaplanować urlop po wakacjach, bo sami mamy dzieci w wieku szkolnym:)

Nowa rzeczywistość

Czy Wy też tak macie, że od 2 września zaczęła się Wam gonitwa? Nagle mamy mniej czasu? Ulice bardziej zakorkowane, wszyscy gdzieś pędzą? Jak odnaleźć się, w nowej rzeczywistości?

Przede wszystkim nie wpadajmy w panikę:) Zdajemy sobie sprawę, że trzeba wcześniej wstać, czas potrzebny na dotarcie do biura znacznie się wydłużył. Musimy nauczyć się cierpliwości stojąc w porannych i popołudniowych korkach. Na pewno warto zwracać większą uwagę na stojące obok nas pojazdy, pieszych i rowerzystów - nie wszyscy potrafią szybko przełączyć się w inny tryb (z wakacyjnego). Trzeba zacząć planować zakupy cieplejszej odzieży i obuwia. Przed nami mniej słońca, więcej deszczu, wiatru, noce też już nie są gorące. O przyborach szkolnych nie wspominamy, bo zapewne wszystko już zakupione:) Działkowicze zaczną przygotowania do zakończenia sezonu, zabezpieczeniu dobytku, porządków przed jesienią. Warto też sprawdzić nasz sprzęt biwakowy, czy nie ma nigdzie uszkodzeń, które warto teraz po sezonie naprawić oraz zabezpieczyć (niższe ceny, no i brak zdziwienia przed przyszłym sezonem, że coś nie działa:)). Przydatne jest zrobienie prostej notatki gdzie, co leży i spis wszystkich elementów naszego sprzętu - pamięć jest zawodna:)

Pamiętajmy również, że koniec sezonu letniego to bardzo często wiele wyprzedaży. Dysponując czasem (oraz zasobami gotówki) warto rozejrzeć się w sklepach czy aby nie ma czegoś wartego zakupu w dużo niższych cenach jak na wiosnę.

Podsumowując:

  • zmotoryzowani - uważać na wzmożony, miejski ruch drogowy i innych użytkowników dróg i chodników (piesi)
  • zaplanować wcześniejsze wyjście do pracy / szkoły
  • rozglądnąć się za jesienną odzieżą i obuwiem
  • działkowicze - zabezpieczyć dobytek przed uszkodzeniami, zalaniem, pożarem a także...amatorami cudzej własności. Sprawdzić czy nasze drzewa, krzewy, są przygotowane na nadchodzące zmiany pogodowe. Warto to zrobić już teraz kiedy jeszcze mamy szansę na słońce i ciepło a nie później w deszczu i zimnie
  • porozglądać się za ciekawymi wyprzedażami. Wrzesień, Październik to dobry czas na zakup osprzętu, namiotów, hamaków w dobrej cenie
  • sprawdzić swój cały sprzęt biwakowo - obozowy i zabezpieczyć go na kolejny sezon. Warto przejrzeć zakładkę akcesoria aby ew. rozbudować swój namiot czy hamak o dodatkowe funkcjonalności

Wspomnienie lata...

A później, warto usiąść spokojnie w fotelu, zebrać całą naszą ferajnę i...oglądać zdjęcia z wakacji :))

Wspomnienia i wspólne oglądanie zdjęć jak spędziliśmy rodzinny czas

Niesamowity widok na las i jezioro

Takie śliczne sarenki to nie rzadkość!

Przepiękne leśne ścieżki

Próba rozłożenia namiotu Tentsile

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl