Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Misja Tentsile

Tentsile - Firma Zrodzona z Pasji

Tentsile - firma zrodzona z pasji
 

Witamy w świecie wiszących namiotów drzewnych Tentsile!

Nasze innowacyjne namioty kochane są na całym świecie zarówno przez poszukiwaczy przygód, jak i przez rodziny. Namioty oferują niezrównaną jakość, elastyczność i komfort, więc oderwij się od codzienności i przenieś swoją przygodę z kempingiem na wyższy poziom.

Baw się. Uprawiaj Kemping. Odkrywaj.

Był rok 1983: sześcioletni chłopiec z Londynu, Alex, widział zniszczenie amazońskiego lasu deszczowego w wiadomościach BBC. Kilka tygodni później jego babcia zabrała go, by zobaczył film Powrót Jedi. Wieś "Ewok Tree" na Endor zrodziła w jego głowie ideę - "...nasze lasy przetrwałyby tylko, gdyby drzewa miały wartość dla nas ludzi, a nie pieniężneJeśli użyjemy drzew jako mieszkania do mieszkania, to może je uratować!". Stąd zrodził się pomysł domku na drzewie.

Wiele lat później, już jako architekt, Alex wyobraża sobie „Tentsile” jako lekki, przenośny domek na drzewie, który wykorzystuje trzy punkty zaczepienia do stworzenia „przestrzeni życiowej” zawieszonej między drzewami ... i tak rozpoczął się proces projektowania i tworzenia prototypów w przystępnej cenie, czyli nadające się do zamieszkania, wiszące namioty!

Namioty Tentsile zostały zrodzone z pasji

Dlaczego TENTSILE?

Ponieważ świat nie jest płaski... 
Tentsile łączy w sobie komfort i wszechstronność hamaka z bezpieczeństwem i przebywaniem w namiocie wielu osób. Wiszące namioty nie mają problemów z mokrymi, skalistymi lub nierównymi warunkami gruntowymi i dosłownie przenoszą doświadczenia na nowy poziom!

Czym jest TENTSILE?

W Tentsile tworzymy najbardziej wszechstronne namioty na świecie. Wyjątkowe bo są zawieszone nad ziemią w celu zapewnienia wygodnego i przestronnego zakwaterowania w każdym środowisku, a w normalnych standardowych warunkach można je również rozbić na ziemi jak konwencjonalny namiot.

Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązania do kempingu w terenie, bezpiecznego schroniska dla safari, obozów górskich czy plażowych, czy przenośnego domku na drzewie, który omija wszelkie ograniczenia urbanistyczne - z namiotami Tentsile "Sky is the limit"!!

Jakie korzyści przedstawiają namioty i hamaki TENTSILE?

Wszystkie namioty są wyposażone w całkowicie zamknięty dach z siatki przeciw owadom i zdejmowany dach przeciwdeszczowy, dzięki czemu możesz cieszyć się widokiem gwiazd w pogodną noc! Ponieważ nasze namioty są zaprojektowane do zawieszania w powietrzu, nie mają na nie wpływu topografia lub woda, a także zapewniają większą osłonę przed robakami, wężami i innymi żyjątkami lub nawet większymi drapieżnikami. Innowacyjna konstrukcja składa się z regulowanej ramy, taśmami o sile naciągu 2,5 Ton, mikro-dachu z siatką przeciw owadom i odpornej na promieniowanie UV, powlekanej PU i wodoodpornej tkaniny poliestrowej. Rama taśmy jest utrzymywana w naprężeniu w każdym z trzech punktów zakotwiczenia, podczas gdy wewnętrzne pasy na podłodze dzielą przestrzeń namiotu na pojedyncze koje.

Nasza misja

Na każdy sprzedany namiot sadzimy 20 drzew!

W Tentsile kochamy drzewa - szanujemy lasy świata i inspirujemy innych do tego samego.

Dążymy do ochrony drzew i pomagamy zalesić puste regiony na całym świecie.

Za każdy zakupiony namiot przekazujemy darowiznę na zasadzenie trzech drzew z naszymi partnerami:


Organizacje chroniące lasy - do nich należymy
Organizacje chroniące lasy - do nich należymy
Organizacje chroniące lasy - do nich należymy
Organizacje chroniące lasy - do nich należymy

Do tej pory wspieraliśmy sadzenie ponad 425 000 drzew w projektach zlokalizowanych w Madagaskarze, Zambii i Oregonie.

Śledź naszą kampanię #BecomeOneOfTheMillion, gdzie zobaczysz naszą współpracę z każdą z tych organizacji, która ma na celu zasadzenie 1 miliona drzew w ciągu najbliższych pięciu lat.

 

Pozdrawiamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl